Aktualności

Niemożliwe...

125.05.2017

... stało się możliwe!


Nie do wiary, ale to jest prawda. Antosia, niespełna trzyletnia dziewczynka objęta naszym projektem pomocowym „Pomoc dla Antosi”, w ramach akcji "Tacy Sami", została zakwalifikowana do lipcowych operacji i dostanie swój drugi implant. Z radością informujemy Państwa, iż zamykamy wpłaty celowe z dopiskiem: „Pomoc dla Antosi”. Na ten cel wpłynęło na konto fundacji do dzisiaj: 888,50 zł. Pieniądze z dodatkiem od naszej Fundacji zostały przekazane Antosi już w marcu tego roku.

A tak komentowała to wydarzenie szczęśliwa mama Antosi: „Jadę samochodem. Dzwoni telefon. Ten telefon, na który czekamy od ponad półtora roku! Antosia została wpisana na listę lipcowych


operacji!!! TOSIA DOSTANIE SWÓJ DRUGI IMPLANT! Już w lipcu!!! TOSIA BĘDZIE SŁYSZEĆ. (…) Pod koniec czerwca zostanie wyznaczona konkretna data operacji w Centrum Słuchu w Kajetanach. Będzie ona refundowana z NFZ, więc nie musimy już walczyć o zebranie 130 tys. zł na ten cel. (…) Zgromadzone do tej pory fundusze przeznaczymy na rehabilitację Antosi. (…) DZIĘKUJEMY, że nam towarzyszycie w chwilach trudnych i w tych szczęśliwych!...”

Tyle napisała szczęśliwa mama. Nam pozostaje nadal kibicować Antosi i jej rodzicom. POWODZENIA!

W imieniu Fundacji Świt Życia, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Państwu

za każdą złotówkę skierowaną na "Pomoc dla Antosi". (AK)


3 2